Tatilini Yaşa

Adrenalin turları düzenliyor ve bu alandaki tecrübeleriyle değer yaratıyor.

Aktifkamp markasının iç pazara ulaşmasını kolaylaşlaştırmak amacıyla markamıza kuruluşundan bu yana halen çalışmaktayız. 360° hizmet vererek logo, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi hizmetlerinde bulunuyoruz.

Sosyal Medya

Aktifkamp, sosyal medyada çok Aktif!

Sosyal medyada görsel ve yazılı içerik oluşturmanın yanı sıra özel günleride unutmayarak paylaşımlarda bulunduk. Tanıtıcı ve özgün özelliklerini ön plana çıkarıcı paylaşımlar hazırladık. Kreatif ve dinamik reklam tasarımları ve videoları hazırladık. Reklam optimizasyonları ve hedef kitle analizleri oluşturduk.

Kurumsal Kimlik

Kurum tarafından oluşturulan içeriğin yeniden yorumlanması ile ortaya çıkan kreatif fikirlerimiz sonucunda modern tasarım konseptini benimsedik.

Logo değişimiyle başlayan kurumsal kimliğin yenilenmesi çalışmaları kapsamında Aktifkamp ve Rec Medya olarak bir çalışma grubu oluşturduk. Çalışmalar süresince şirket içinde kullanılan tüm dokümanları taradık, dokümanları amaca uygun sadeleştirdik ve geliştirdik. Kurumsal değerlerimizi belirledik, tüm dokümanları ve görselleri sıfırdan tasarladık.